-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютер (комплект: системний блок, монітор, клавіатура USB, миша) – 32 шт. WiFi маршрутизатор (роутер) - 3 шт. Принтер – 1 шт. Тонер - Картридж – 1 шт.
Тендер Prozorro UA-2016-11-25-000668-a
Комп’ютер (комплект: системний блок, монітор, клавіатура USB, миша) – 32 шт. WiFi маршрутизатор (роутер) - 3 шт. Принтер – 1 шт. Тонер - Картридж – 1 шт.
Торги не відбулися
254 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 274.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 274.00 UAH
Номер:
4e62dc8560094017a5fcbc03a92cfec5
Внутрішній номер закупівлі:
440831
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-25-000668-a
Замовник:
Державний вищий навчальний заклад " Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070884
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, проспект Перемоги, 54/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Узунов Лев Олександрович 380444561201,380970242600 tender01@kneu.kiev.ua http://kneu.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30213000-5 Персональні комп’ютериАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
254 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2016 12:15 - 02.12.2016 12:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2016 12:15 - 12.12.2016 12:00
Аукціон:
13.12.2016 12:33 - 13.12.2016 12:54
Період кваліфікації:
13.12.2016 12:54 - 14.12.2016 10:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴254 800.00 Комп’ютер (комплект: системний блок, монітор, клавіатура USB, миша) – 32 шт. WiFi маршрутизатор (роутер) - 3 шт. Принтер – 1 шт. Тонер - Картридж – 1 шт.