-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
послуга з технічної охорони приміщень філій Черкаського обласного центру зайнятості
Тендер Prozorro UA-2020-01-30-000617-b
Завершена
239 510.59
UAH з ПДВ
Номер:
7a30bb2538f6498d8a212f9d6b44db5d
Внутрішній номер закупівлі:
4399566
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-30-000617-b
Замовник:
Черкаський обласний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
02771598
-
Адреса:
18008, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Володимира Ложешнікова, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шост Олексій Федорович +380472639470 Dushok@ckocz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Для закупівлі послуг з технічної охорони приміщень філій Черкаського обласного центру зайнятості було двічі оголошено процедуру відкритих торгів у порядку, передбаченому згідно Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 із змінами (далі - Закон). Однак процедуру відкритих торгів за предметом закупівлі Державного класифікатору 021:2015, що відповідає коду CPV – 79710000-4 – «Охоронні послуги» (Послуги з фізичної та технічної охорони приміщень Черкаського обласного центру зайнятості та його філій) згідно оголошення про проведення відкритих торгів від 21.12.2019 № UA-2019-12-21-001025-c було відмінено у зв’язку з поданням недостатньої кількості тендерних пропозицій учасниками З метою закупівлі послуг згідно зазначеного предмету закупівлі Замовником було повторно проведено аналогічну процедуру, без зміни інформації про необхідні технічні, якісні характеристики предмету закупівлі, а також вимог до учасника, однак процедуру відкритих торгів за предметом закупівлі по коду CPV – 79710000-4, ДК 021:2015 – «Охоронні послуги» (послуги з технічної охорони приміщень філій Черкаського обласного центру зайнятості) згідно оголошення про проведення відкритих торгів від 08.01.2020 № UA-2020-01-08-001842-c було відмінено у зв’язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Згідно з ч. 2 ст. 2 Закону умови, порядок та процедури закупівель товарів, робіт і послуг можуть установлюватися або змінюватися виключно з вимогами Закону. Відповідно до ч. 7 ст. 2 Закону забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених Законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування Закону. Згідно ч. 1 ст. 35 Закону переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Згідно п. 2 ч. 2 ст. 35 Закону замовник має право як виняток застосувати переговорну процедуру закупівлі в тому числі у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Отже, з урахуванням тієї обставини, що Замовником було двічі відмінено процедури відкритих торгів (послуги з технічної охорони приміщень філій Черкаського обласного центру зайнятості) згідно предмету закупівлі за кодом 79710000-4 (ДК 021:2015 (CPV)) –- «Охоронні послуги», при незмінних технічних та якісних характеристик предмету закупівлі, а також вимог до учасника, що не відрізняються від визначених тендерною документацією, за винятком вимог, положень Закону, які можуть виникнути виключно у випадку проведення Замовником визначеної процедури згідно Закону, вбачається можливим застосувати як виняток переговорну процедуру закупівлі на підстави п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону.
Очікувана вартість:
239 510.59 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Описперерахування грошових коштів на банківський рахунок Виконавця до 20 числа місяця наступного за звітним
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуга з технічної охорони приміщень філій Черкаського обласного центру зайнятості
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Управління поліції охорони в Черкаській області
Оскарження: 30.01.2020 14:24 - 10.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109037
-
Контактна особа:
Щербина 63-37-20
-
Адреса:
18008, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Хоменко, 3/1
Оскарження: 30.01.2020 14:24 - 10.02.2020 00:00
Ціна пропозиції
239 510.59 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.01.2020 14:55
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
21357cdb5f7a4e6ea6b57713aaf428c7
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-30-000617-b-a1
Постачальник:
Управління поліції охорони в Черкаській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109037
-
Контактна особа:
Щербина 63-37-20
-
Адреса:
18008, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Хоменко, 3/1
Номер договору:
74
Сума договору:
239 510.59 UAH з ПДВ
Сума договору:
199 592.16 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.02.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
20.02.2020 00:00
Статус:
Виконаний