-
Переговорна процедура
-
Мультилотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи
Тендер Prozorro UA-2020-01-29-003267-b
Завершена
792 060.00
UAH без ПДВ
Номер:
db941a36c3e94d7cb0d5ba2bbe7634ba
Внутрішній номер закупівлі:
4390907
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-29-003267-b
Замовник:
ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20361881
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Бахмут, ВУЛИЦЯ БЛАГОВІЩЕНСЬКА, будинок 43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ДВУОР ІМ С БУБКИ Бахмут +380951048897 20361881@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
згідно абз.4 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII, а саме: якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації
Очікувана вартість:
792 060.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴19 600.00 Буряк
- Лот №2 ₴24 000.00 Морква
- Лот №3 ₴34 000.00 Цибуля
- Лот №4 ₴56 000.00 Капуста качанна
- Лот №5 ₴5 750.00 Огірки
- Лот №6 ₴5 250.00 Помідори
- Лот №7 ₴2 280.00 Перець овочевий
- Лот №8 ₴9 600.00 Лимони
- Лот №9 ₴148 000.00 Яблука
- Лот №10 ₴248 800.00 Банани
- Лот №11 ₴121 440.00 Апельсини
- Лот №12 ₴88 000.00 Мандарини
- Лот №13 ₴26 400.00 Тропічні фрукти (хурма)
- Лот №14 ₴2 940.00 Овочі (часник)