-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2020-01-29-001626-a
Завершена
268 365.16
UAH з ПДВ
Номер:
79ac9811a67a489baecf39dfe88ae5e7
Внутрішній номер закупівлі:
4389995
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-29-001626-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛИСИЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38188020
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яицкая Тамара +380508240417 CPMSD_1@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
cт. 35, ч 2 п 4 Якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тедерній документації
Очікувана вартість:
268 365.16 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписОплата рахунка Постачальника за цим Договором має бути здійснена Споживачем у строки, визначені в рахунку, але неменше 5 робочих днів від дати отримання Споживачем цього рахунка, або протягом 5 робочих днів від строку оплати, зазначеного в комерційній пропозиції, прийнятої Споживачем.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо
Кількість
24941 метри кубічні
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СЕВІС ГРУП ЛТД"
Оскарження: 29.01.2020 14:47 - 04.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
Рождественська Н.М. +380668837183 sgroup-ltd@ukr.net
-
Адреса:
61202, Україна, Харківська область, Харків, Цілиноградська, 58 А
Оскарження: 29.01.2020 14:47 - 04.02.2020 00:00
Ціна пропозиції
194 539.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.01.2020 14:52
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
04d6b9115a254472860784f2d99720f5
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-29-001626-a-c1
Постачальник:
ТОВ "СЕВІС ГРУП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
Рождественська Н.М. +380668837183 sgroup-ltd@ukr.net
-
Адреса:
61202, Україна, Харківська область, Харків, Цілиноградська, 58 А
Номер договору:
17-284/19
Сума договору:
26 630.48 UAH з ПДВ
Сума договору:
22 192.07 UAH без ПДВ
Дата підписання:
07.02.2020 00:00
Статус:
Виконаний