• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

09310000-5 Електрична енергія

Завершена

310 000.00 UAH з ПДВ
Номер: d30fbab899af4f58921b081c3ed472ff
Внутрішній номер закупівлі: 4378024
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-01-28-002674-a   
Замовник: Борзнянська міська рада
Контактна особа: Юлія Гулінська +380976935195 julia.gulinska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: 23.12. 2019 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю UA-2019-12-23-001704-b. Проте станом на 08.01. 2019 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені.Тому 08.01. 2019 року замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлюUA-2020-01-08-001148-c .Проте знову ж таки станом на 23.01. 2019 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені.Враховуючи ті обставини, що Замовником було відмінено дві процедури закупівлі за предметом ДК 021:2015 – 09310000-5 Електрична енергія через відсутність достатньої кількості учасників, уповноваженою особою було прийнято рішення застосувати, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.4 ч.2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі»№922-VIII від 25.12.2015 року.
Очікувана вартість: 310 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія (Постачання електричної енергії)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 135400 Кіловат-година
Період постачання 01.02.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 16400, Україна, Чернігівська область, Борзна, вул. Пантелеймона Куліша, 107 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ"

Оскарження: 28.01.2020 12:49 - 03.02.2020 00:00
Ціна пропозиції 310 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2020 14:03
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: 4539fd0bb205433286b4c68229204f24
Ідентифікатор договору: UA-2020-01-28-002674-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ"
Номер договору: 12094ВЦ
Сума договору: 310 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 258 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 04.02.2020 09:04
Статус:
Підписаний
jpg
додаток2ст3.jpg
jpg
додаток2ст1.jpg
jpg
додаток2 ст2.jpg
jpg
додаток1 ст3.jpg
jpg
додаток 1 ст2.jpg
jpg
додаток 1 ст1.jpg
jpg
договір ст8.jpg
jpg
договір ст7.jpg
jpg
договір ст6.jpg
jpg
договір ст5.jpg
jpg
договір ст4.jpg
jpg
договір ст3.jpg
jpg
договір ст2.jpg
jpg
договір ст1.jpg
p7s
sign.p7s