-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Повидло, джем, суміш сухофруктів, родзинки без кісточок
Тендер Prozorro UA-2020-01-27-000161-b
Торги не відбулися
223 608.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 236.08 UAH
мін. крок: 1% або 2 236.08 UAH
Номер:
667aa5e53fbb4166805587bf1ce6d569
Внутрішній номер закупівлі:
4361369
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-27-000161-b
Замовник:
Комунальна установа "Запорізький геріатричний пансіонат" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188607
-
Адреса:
69104, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Європейська, будинок 13-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шаламова Ірина Петрівна +380617697713 ku.zgp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
223 608.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 236.08 UAH
Період уточнення:
27.01.2020 09:23 - 02.02.2020 09:28
Період прийому пропозицій:
27.01.2020 09:23 - 12.02.2020 09:28
Аукціон:
13.02.2020 14:05 - 13.02.2020 14:38
Період кваліфікації:
13.02.2020 14:38 - 19.02.2020 12:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за Товар здійснюються у разі наявності та в межах відповідних бюджетних асигнувань в безготівковій формі шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 30 календарних днів з моменту поставки Товару. Джерело фінансування закупівлі – Місцевий бюджет
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Повидло
Кількість
3050 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Джем
Кількість
800 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Суміш сухофруктів
Кількість
1390 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Родзинки без кісточок
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Бойко Олександра Федорівна
Оскарження: 13.02.2020 14:38 - 29.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1995712183
-
Контактна особа:
Бойко Олександра Федорівна +380612202113 boyko212@ukr.net
-
Адреса:
69081, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Московська б 26
Оскарження: 13.02.2020 14:38 - 29.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
208 780.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
206 440.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.02.2020 11:25
Документи
9
Скарги
0
ТОВ ЛАВЕРНА СМАК
Оскарження: 18.02.2020 11:25 - 29.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40375543
-
Контактна особа:
Пасічниченко Сергій Костантинович +380996199487 laverna.smak@gmail.com
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковськ, вул.Мануїльського, буд. 255
Оскарження: 18.02.2020 11:25 - 29.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
209 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
206 923.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.02.2020 15:35
Документи
9
Скарги
0
ТОВ ЗАПОРІЖІНВЕСТТОРГ
Оскарження: 18.02.2020 15:35 - 01.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41033603
-
Контактна особа:
Ляшенко Дмитро Сергійович +380965507117 suprundmitrij@ukr.net
-
Адреса:
69104, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Чумаченка буд.31,кв.43
Оскарження: 18.02.2020 15:35 - 01.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
212 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
212 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.02.2020 09:03
Документи
7
Скарги
0
ФОП Комар Дар'я Юріївна
Оскарження: 19.02.2020 09:03 - 01.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3353009923
-
Контактна особа:
Комар Дар'я Юріївна +380684522690 3353009923@ukr.net
-
Адреса:
69069, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Леонтовича ,буд. 97
Оскарження: 19.02.2020 09:03 - 01.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
222 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
222 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.02.2020 12:55
Документи
28
Скарги
0