-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія (Кошти місцевого бюджету)
Тендер Prozorro UA-2020-01-24-004007-b
Торги не відбулися
234 350.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 343.50 UAH
мін. крок: 1% або 2 343.50 UAH
Номер:
3e7ca23879224ecc906e964da730ed3c
Внутрішній номер закупівлі:
4357800
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-24-004007-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) - ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ №30 "МАЛЬВА" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23065835
-
Адреса:
51928, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, бульвар НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія +380971991213 dnz30malva@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
234 350.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 343.50 UAH
Період уточнення:
24.01.2020 17:11 - 30.01.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
24.01.2020 17:11 - 09.02.2020 00:00
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписОплата Споживачем Постачальнику вартості товару проводиться за фактично поставлений товар, відповідно рахунку та акту про прийняття-передавання товарної продукції Постачальника, за цінами, вказаними у специфікації (Додаток 1 до Договору), на поточний рахунок Постачальника, протягом 7 (семи) банківських днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідних актів про прийняття-передавання товарної продукції
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (Кошти місцевого бюджету)
Кількість
93740 кіловат
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
51928, Україна, Дніпропетровська область, м.Кам᾽янське, бульвар Незалежності, буд. 11
На карті