-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло
Тендер Prozorro UA-2020-01-24-000920-b
Завершена
129 684.78
UAH з ПДВ
Номер:
78e41154d29547ff8c132abe88b54185
Внутрішній номер закупівлі:
4350912
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-24-000920-b
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41086985
-
Адреса:
15300, Україна, Чернігівська область, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Костюк +380465721170 kor.osvita_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
відповідно до cт. 35, п 4 «Якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації»
Очікувана вартість:
129 684.78 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписМісцевий бюджет
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Кількість
3937 пачок
Період постачання
до 31.05.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БАЗИС"
Оскарження: 24.01.2020 12:03 - 04.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
14231737
-
Контактна особа:
Качнова І.В. +380462649227
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, Новозаводський район ВУЛИЦЯ ЛЮБЕЦЬКА будинок 70
Оскарження: 24.01.2020 12:03 - 04.02.2020 00:00
Ціна пропозиції
129 684.78 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.01.2020 12:06
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a41a6acee4cd49ff865e45e4f2cb827b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-24-000920-b-b1
Постачальник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БАЗИС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14231737
-
Контактна особа:
Качнова І.В. +380462649227
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, Новозаводський район ВУЛИЦЯ ЛЮБЕЦЬКА будинок 70
Номер договору:
39
Сума договору:
129 684.78 UAH з ПДВ
Сума договору:
108 070.65 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.02.2020 00:00 - 31.05.2020 00:00
Дата підписання:
07.02.2020 09:53
Статус:
Виконаний