-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2020-01-22-003082-a
Завершена
1 030 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 300.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 300.00 UAH
Номер:
b66e350864f9484dae07d80c36b68c70
Внутрішній номер закупівлі:
4334555
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-22-003082-a
Замовник:
Лиманський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
×
-
Код ЄДРПОУ:
34064397
-
Адреса:
84404, Україна, Донецька область, місто Лиман, вулиця Костянтина Гасієва 36 "А"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Батарон Олена Сергіївна +380626126691 34064397@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 030 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 300.00 UAH
Період уточнення:
22.01.2020 18:09 - 28.01.2020 18:14
Період прийому пропозицій:
22.01.2020 18:09 - 07.02.2020 18:14
Аукціон:
10.02.2020 12:16 - 10.02.2020 12:44
Період кваліфікації:
10.02.2020 12:44 - 14.02.2020 12:32
Період завантаження договору:
10.02.2020 12:44 - 01.03.2020 12:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата газу здійснюється Споживачем виключно грошовими коштами у національній валюті на розрахунковий рахунок Постачальника шляхом 100% оплати до 10 числа місяця, наступного за розрахунковим.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
92400 метри квадратні
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
84404, Україна, Донецька область, м. Лиман, вул. Костянтина Гасієва, 36 "А"
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАГАЗ ПОСТАЧ"
Оскарження: 10.02.2020 12:44 - 25.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40292876
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАГАЗ ПОСТАЧ" +380504000860 megagaz@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61022, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ СУМСЬКА, будинок 39, офіс 125
Оскарження: 10.02.2020 12:44 - 25.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
423 192.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
412 891.25 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.02.2020 12:32
Документи
88
Скарги
0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Юлія Штанькевич +380676753633 yushtankevych@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Початкова пропозиція
438 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
422 268.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
86
Скарги
0
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380668837183 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61202, м. Харків, вул. Цілиноградська,58А
Початкова пропозиція
445 183.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
445 183.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
47
Скарги
0
Контракти
Номер:
4f464a9b246b475d8097b347241fe76a
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-22-003082-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАГАЗ ПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40292876
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАГАЗ ПОСТАЧ" +380504000860 megagaz@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61022, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ СУМСЬКА, будинок 39, офіс 125
Номер договору:
1/20-2274
Сума договору:
460 382.74 UAH з ПДВ
Сума договору:
383 652.29 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2020 00:00 - 01.03.2021 23:59
Дата підписання:
28.02.2020 00:00
Статус:
Виконаний