-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2020-01-21-003351-c
Завершена
233 819.77
UAH з ПДВ
Номер:
23e852dec5574590b4b6e32cd35775e8
Внутрішній номер закупівлі:
4332990
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-21-003351-c
Замовник:
Олексієво-Дружківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів № 13 Донецької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25335405
-
Адреса:
84293, Україна, Донецька область, Олексієво-Дружківка, Садова 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Каліберда Вікторія Валеріївна 380958581528 internat2996@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у постачанні додаткового обсягу товару тим самим постачальником, якщо в разі зміни постачальника замовник буде вимушений придбати товар з іншими технічними характеристиками, що призведе до виникнення несумісності, пов’язаної з експлуатацією і технічним обслуговуванням, або у разі, коли така закупівля зумовлена змінами до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я. Закупівля додаткового обсягу товару в того самого постачальника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість такого постачання не перевищує 50 відсотків ціни договору про закупівлю
Обґрунтування умови застосування:
Оголошено відкриті торги на закупівлю газового палива на 2020 рік. Однак. враховуючи необхідність у закупівлі газу природного з 1 січня 2020 року з метою недопущення зриву опалювального сезону є необхідність здійснити додаткову закупівлю на січень 2020 року за переговорною процедурою у того самого постачальника.
Очікувана вартість:
233 819.77 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях11 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
22900 метри кубічні
Період постачання
22.01.2020 - 10.02.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРТРАССЕРВІС-ГРУП"
Оскарження: 21.01.2020 16:46 - 02.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
Кришталенко Олена Миколаївна +380950153903 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, Харків, Космічна. 21, 1002
Оскарження: 21.01.2020 16:46 - 02.02.2020 00:00
Ціна пропозиції
233 819.77 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.01.2020 16:08
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
22c226d27a62496bab88a8b76a87ca11
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-21-003351-c-a1
Постачальник:
ТОВ "УКРТРАССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
Кришталенко Олена Миколаївна +380950153903 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, Харків, Космічна. 21, 1002
Номер договору:
20-771
Сума договору:
233 819.77 UAH з ПДВ
Сума договору:
194 849.81 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2020 00:00 - 10.02.2020 00:00
Дата підписання:
05.02.2020 15:00
Статус:
Виконаний