-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Пара, гаряча вода та пов’язана продукція. З використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу). (Постачання теплової енергії). (за кодом ДК 021:2015 “09320000-8 )
Тендер Prozorro UA-2020-01-20-003492-c
Завершена
3 088 662.00
UAH з ПДВ
Номер:
da55356279014fc9a18db0db6a261f39
Внутрішній номер закупівлі:
4315752
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-20-003492-c
Замовник:
Навчально-виховний комплекс "Олександрійський колегіум-спеціалізована школа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23230339
-
Адреса:
28000, Украина, Кіровоградська область, м. Олександрія,, вул. 6 грудня, буд. 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна +380661327763 nvk_ok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Пункт 2 частини 4 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації може бути застосована переговорна процедура закупівлі, яка для укладення договору з обраним учасником вимагає попередньо проведення з ним переговорів.
Очікувана вартість:
3 088 662.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пара, гаряча вода та пов’язана продукція. З використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу). (Постачання теплової енергії). (за кодом ДК 021:2015 “09320000-8 )
Кількість
1819 гігакалорія
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
28000, Україна, Кіровоградська область, м. Олександрія, вул. 6 Грудня, буд. 97
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАХІД-СХІД-ЕНЕРГО"
Оскарження: 20.01.2020 15:39 - 31.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37993043
-
Контактна особа:
Алімов Петро Геннадійович +380365656552
-
Адреса:
35680, Україна, Рівненська область, селище міського типу Смига, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА будинок 1
Оскарження: 20.01.2020 15:39 - 31.01.2020 00:00
Ціна пропозиції
3 088 662.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.01.2020 15:47
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
0b34d1dd7de54bf6a812b7d56d599645
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-20-003492-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАХІД-СХІД-ЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37993043
-
Контактна особа:
Алімов Петро Геннадійович +380365656552
-
Адреса:
35680, Україна, Рівненська область, селище міського типу Смига, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА будинок 1
Номер договору:
28-Т
Сума договору:
3 088 662.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 573 885.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
31.01.2020 08:54
Статус:
Виконаний