-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Молочні продукти різні (кефір 2,5% жирності, сметана 15% жирності)
Тендер Prozorro UA-2020-01-20-002818-c
кефір 2,5% жирності, сметана 15% жирності
Торги не відбулися
357 060.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 570.60 UAH
мін. крок: 1% або 3 570.60 UAH
Номер:
cdbcde2b719a44fabb43c5285c101907
Внутрішній номер закупівлі:
4314884
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-20-002818-c
Замовник:
Дмитрівський обласний психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190107
-
Адреса:
93540, Україна, Луганська область, ДМИТРІВКА, вул.Центральна,32а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єременко Марина Вікторівна 0954632487 dmit.opni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
357 060.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 570.60 UAH
Період уточнення:
20.01.2020 14:36 - 26.01.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2020 14:36 - 05.02.2020 10:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
кефір 2,5% жирності
Кількість
16100 літр
Період постачання
19.02.2020 - 31.12.2020
сметана 15% жирності
Кількість
1770 кілограм
Період постачання
19.02.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОДГРУПСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36074098
-
Контактна особа:
Олена Бугайова +380999239086 elenabugaeva63@gmail.com
-
Адреса:
92902, Україна, Луганська область, Кремінський район, місто Кремінна, ВУЛИЦЯ ВИЗВОЛИТЕЛІВ, будинок 1А
Початкова пропозиція
341 736.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
341 736.00 UAH без ПДВ
Документи
39
Скарги
0