• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з цілодобової фізичної охорони приміщення, майна та прилеглої території КНП ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»

Торги не відбулися

420 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 100.00 UAH
Номер: 1bc1997143a1490993140a759deca5e4
Внутрішній номер закупівлі: 4308038
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-01-17-000992-c   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
Контактна особа: Мигаль Світлана Михайлівна 380322707094 zusdmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 420 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 100.00 UAH
Період уточнення: 17.01.2020 13:05 - 24.01.2020 18:00
Період прийому пропозицій: 17.01.2020 13:05 - 03.02.2020 18:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з цілодобової фізичної охорони приміщення, майна та прилеглої території КНП ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
Код ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 79035, Україна, Львівська область, Львів, вул. Дністерська, 27 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОХОРОННО-ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ШЕРИФ"
Початкова пропозиція 330 480.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
330 480.00 UAH з ПДВ
Документи 23
Скарги 0