-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
М'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини 1 категорії, курчата (тушка заморожена)1 категорії)
Тендер Prozorro UA-2020-01-17-000308-c
М'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини 1 категорії, курчата (тушка заморожена)1 категорії)
Торги відмінено
459 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 590.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 590.00 UAH
Номер:
2d114cc77d704376b97b172993ccb560
Внутрішній номер закупівлі:
4305279
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-17-000308-c
Замовник:
КУ "КРЕМІНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ІНВАЛІДІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24844607
-
Адреса:
92907, Україна, Луганская область, Старая Краснянка, вул. Переїздна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Вікторівна Рибіна 0645363249 kdi@sisp.net.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
459 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.01.2020 10:12 - 27.01.2020 11:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2020 10:12 - 06.02.2020 11:00
Аукціон:
07.02.2020 15:18 - 07.02.2020 16:09
Період кваліфікації:
07.02.2020 16:09 - 12.02.2020 13:06
Період завантаження договору:
12.02.2020 13:01 - 03.03.2020 13:01
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
36c165daab804cd9a5486e7246e980d6
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Згідно ч. 3 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі».
- неможливості усунення порушень, які виникли через виявлені порушення законодавства з питань державних закупівель;
- в зв’язку з визначенням постанови наказом МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ № 42 від 06.02.2017 про затвердження форми акта, складеного за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного контролю стосовно додержання операторами ринку гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами не чинним.
Дата опублікування:
14.02.2020 11:21
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴459 000.00 М'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини 1 категорії, курчата (тушка заморожена)1 категорії)