• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти. Дизельна олива.

Завершена

13 200.00 UAH з ПДВ
Номер: c19a36b546094fb5a4b1321e9003d962
Внутрішній номер закупівлі: 4303672
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-01-16-000628-b   
Замовник: Відділ освіти Верхньодніпровської районної держадміністрації
Контактна особа: Юлія Павлова +380565860023 zakupki.vovrda56@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: застосування переговорної процедури згідно п.4 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: «якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації». ідентифікатор першої закупівлі: ID: UA-2019-12-11-004357-b, ідентифікатор другої закупівлі: ID: UA-2019-12-27-001840-b.
Очікувана вартість: 13 200.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти. Дизельна олива.
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 220 літр
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОПЕТРОТРЕЙД"

Оскарження: 16.01.2020 15:53 - 27.01.2020 00:00
Ціна пропозиції 13 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.01.2020 15:56
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 5c274d9cd8ed47759b099f7e13399b13
Ідентифікатор договору: UA-2020-01-16-000628-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОПЕТРОТРЕЙД"
Номер договору: 64
Сума договору: 13 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 11 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 19.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 19.02.2020 14:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 64 від 19.02.2020 (13 200,00).pdf
pdf
Протокол ТК про звітування.pdf
p7s
sign.p7s