-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо
Тендер Prozorro UA-2020-01-14-001808-c
Завершена
2 086 776.00
UAH з ПДВ
Номер:
e1e2e4f7b21046b6b09bae0652bc04a0
Внутрішній номер закупівлі:
4290861
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-14-001808-c
Замовник:
КП "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНО-ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357636
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ СТАРОБІЛОУСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Миколайович Кучинський +380509548285 kp.spetskombinat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Учасник ПП "ТТ-Нафта" двічі брав участь у торгах. Але закупівля не відбулася згідно Ст.31 п.1"Закону про публічні закупівлі" так як було подано менше 2-х тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
2 086 776.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливо
Кількість
99300 літр
Період постачання
27.01.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТТ-НАФТА"
Оскарження: 14.01.2020 14:52 - 25.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37021932
-
Контактна особа:
Ріпко О.А. +380462662366
-
Адреса:
14001, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, Новозаводський район ВУЛИЦЯ РОБОЧА будинок 6
Оскарження: 14.01.2020 14:52 - 25.01.2020 00:00
Ціна пропозиції
2 086 776.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.01.2020 15:25
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
bba740b7645c4faebfab8154cd25bdaa
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-14-001808-c-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТТ-НАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37021932
-
Контактна особа:
Ріпко О.А. +380462662366
-
Адреса:
14001, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, Новозаводський район ВУЛИЦЯ РОБОЧА будинок 6
Номер договору:
80
Сума договору:
1 577 135.16 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 314 279.30 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
26.02.2020 16:41
Статус:
Виконаний