-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-01-10-002366-c
Місце поставки товару: межа балансової належності електроустановок замовника детальніше наведено в Додатку 3 цієї тендерної документації; Обсяг поставки товару – 347872 кВт*год Строк поставки товару до 31.12.2020 року
Торги не відбулися
916 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 160.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 160.00 UAH
Номер:
48b3ec7a1d9d41f3aeb95ecca5049cf7
Внутрішній номер закупівлі:
4283967
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-10-002366-c
Замовник:
Гірська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04363647
-
Адреса:
08324, Україна, Київська область, с. Гора, вул. Центральна, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Іванович Бойко +380683629926 gora.buh@ukr.net http://www.gora-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
916 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 160.00 UAH
Період уточнення:
10.01.2020 23:27 - 16.01.2020 23:40
Період прийому пропозицій:
10.01.2020 23:27 - 26.01.2020 23:40
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
347872 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020