-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-01-10-002072-c
Торги не відбулися
988 146.25
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 988.15 UAH
мін. крок: 0.1% або 988.15 UAH
Номер:
5d5978cbf43040d48f9e6fc08bafe938
Внутрішній номер закупівлі:
4283774
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-10-002072-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004097
-
Адреса:
75200, Україна, Херсонська область, смт. Чаплинка, вул. Космонавтів, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Зінченко +380500390841 chapl_crb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
988 146.25 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
988.15 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
29 000.00 UAH
Період уточнення:
10.01.2020 16:52 - 17.01.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2020 16:52 - 27.01.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування: місцевий бюджет
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
304045 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, смт. Чаплинка, вул. Космонавтів, 21, межа балансової належності електроустановок замовника
На карті