-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти згідно коду CPV за ДК 021:2015 15540000-5 (Сир кисломолочний, сир твердий)
Тендер Prozorro UA-2020-01-10-000148-a
Сирні продукти згідно коду CPV за ДК 021:2015 15540000-5 (Сир кисломолочний, сир твердий)
Завершена
225 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d58d94ea8a324e2aa868c791987808c5
Внутрішній номер закупівлі:
4282326
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-10-000148-a
Замовник:
Дошкільний навчальній заклад №17 "Сонечко" м.Курахове комунальної форми власності загального розвитку Курахівської міської ради Мар`їнського району Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26127075
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, місто Курахове, проспект Запорізький, 12Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яригіна Енга Сергіївна +380627832662 dnz.sonechko17@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі процедура була відмінена через відсутність достатньої кількості пропозицій , а саме : оголошення UA-2019-11-28-000314-а від 28.11.2019, оголошення UA-2019-12-23-001505-b від 23.12.2019р.
Очікувана вартість:
225 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений товар здійснюється на підставі Бюджетного кодексу України за наявності бюджетного фінансування протягом 10 календарних днів з моменту отримання товару за накладними. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений товар здійснюється протягом 10 банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сирні продукти згідно коду CPV за ДК 021:2015 15540000-5 (Сир кисломолочний, сир твердий)
Кількість
4950 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Екоіллічпродукт"
Оскарження: 10.01.2020 13:10 - 21.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37121709
-
Контактна особа:
Мізгунова Олена Павлівна +380948823825 ecomilk37@gmail.com
-
Адреса:
87506, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, вул.Свободи, 20
Оскарження: 10.01.2020 13:10 - 21.01.2020 00:00
Ціна пропозиції
225 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.01.2020 13:14
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
efc6cd58af19479d99d88ea81a1a5631
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-10-000148-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Екоіллічпродукт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37121709
-
Контактна особа:
Мізгунова Олена Павлівна +380948823825 ecomilk37@gmail.com
-
Адреса:
87506, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, вул.Свободи, 20
Номер договору:
31
Сума договору:
127 919.64 UAH з ПДВ
Сума договору:
106 599.70 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.01.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
21.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний