-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2020-01-03-000408-a
Торги не відбулися
1 349 728.55
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 748.64 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 748.64 UAH
Номер:
3157a80b25d74344b02760316eb72b12
Внутрішній номер закупівлі:
4280962
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-03-000408-a
Замовник:
КОВАЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
21046905
-
Адреса:
38701, Україна, Полтавська обл., с. Ковалівка
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бублик Олександр +380532690884 PROZORROKOVAL@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 349 728.55 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 748.64 UAH
Період уточнення:
03.01.2020 11:31 - 08.01.2020 12:00
Період прийому пропозицій:
03.01.2020 11:31 - 18.01.2020 12:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата вартості постачання газу здійснюється Споживачем протягом 15 календарних днів, з місяця наступного за розрахунковим, на підставі актів приймання-передачі природного газу, які надаються Постачальником
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (Природний газ)
Кількість
195557 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380668837183 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61202, м. Харків, вул. Цілиноградська,58А
Початкова пропозиція
1 067 741.22 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 067 741.22 UAH з ПДВ
Документи
36
Скарги
0