-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло
Тендер Prozorro UA-2020-01-09-000313-b
Завершена
339 972.16
UAH з ПДВ
Номер:
4447fde2a46b431995d663c1ff896a13
Внутрішній номер закупівлі:
4277978
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-09-000313-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БІЛОВОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОВОДСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41845351
-
Адреса:
92800, Україна, Луганська область, Біловодськ, вул.Центральна,буд.103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чехлата Валентина Анатоліївна +380646692697 super819@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість:
339 972.16 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписВершкове масло
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Кількість
2596 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
92800, Україна, Луганська область, Біловодський район, Заклади освіти відділу освіти виконавчого комітету Біловдської селищної ради Біловодського району Луганської області
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАТ " Біловодський маслоробний завод"
Оскарження: 09.01.2020 16:33 - 20.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00444808
-
Контактна особа:
Чубенко Валентина Федорівна 0958727692
-
Адреса:
92800, Україна, Луганська область, смт.Біловодськ, Старобільське шосе,1
Оскарження: 09.01.2020 16:33 - 20.01.2020 00:00
Ціна пропозиції
339 972.16 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.01.2020 16:38
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
d938c10f20f0482293faaaa7eec7b629
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-09-000313-b-b1
Постачальник:
ПАТ " Біловодський маслоробний завод"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00444808
-
Контактна особа:
Чубенко Валентина Федорівна 0958727692
-
Адреса:
92800, Україна, Луганська область, смт.Біловодськ, Старобільське шосе,1
Номер договору:
№ 24
Сума договору:
165 140.56 UAH з ПДВ
Сума договору:
137 617.13 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.01.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
20.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний