-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М'ясо
Тендер Prozorro UA-2020-01-09-000211-a
Торги не відбулися
1 156 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 780.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 780.00 UAH
Номер:
d9b9e2087e8f4c76950772d22d96ca84
Внутрішній номер закупівлі:
4276850
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-09-000211-a
Замовник:
Відділ освіти Зіньківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145501
-
Адреса:
38100, Україна, Полтавська область, місто Зіньків, вул.Воздвиженська,63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Півень Сергій Сергійович +380535331135 zinkiv.rvo63@adm-pl.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 156 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 780.00 UAH
Період уточнення:
09.01.2020 14:31 - 14.01.2020 16:00
Період прийому пропозицій:
09.01.2020 14:31 - 24.01.2020 16:00
Аукціон:
27.01.2020 12:42 - 27.01.2020 13:09
Період кваліфікації:
27.01.2020 13:09 - 29.01.2020 16:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо свинини (Джерело фінансування закупівлі - місцевий бюджет)
Кількість
8000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Куряче філе (Джерело фінансування закупівлі - місцевий бюджет)
Кількість
1200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Печінка свиняча (Джерело фінансування закупівлі - місцевий бюджет)
Кількість
250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Випущенко Людмила Миколаївна
Оскарження: 27.01.2020 13:09 - 08.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3087506383
-
Контактна особа:
Випущенко Людмила Миколаївна 380992750488, 380992750488 vypushchenko@ukr.net
-
Адреса:
36042, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ЄЛИЗАВЕТИ МИЛОРАДОВИЧ, БУДИНОК 45, КВАРТИРА 24
Оскарження: 27.01.2020 13:09 - 08.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
910 356.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
892 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.01.2020 08:53
Документи
29
Скарги
0
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "ФОРВАРД-ГРУП"
Оскарження: 28.01.2020 08:53 - 09.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39525189
-
Контактна особа:
Владислав Ерошенко +380675318204,+380532612590 forward.tvk@gmail.com
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ СЕРЬОГІНА, будинок 17
Оскарження: 28.01.2020 08:53 - 09.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
934 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
892 730.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.01.2020 09:11
Документи
22
Скарги
0
ФОП МАЗАРАТІЙ Н. І.
Оскарження: 29.01.2020 09:11 - 09.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2707716424
-
Контактна особа:
ФОП МАЗАРАТІЙ Н. І. +380982619734 mazaratiy_natalia@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Полтавська обл., Полтава, 36002, Полтавська обл., місто Полтава, ВУЛИЦЯ НАВРОЦЬКОГО, будинок 15, квартира 51
Оскарження: 29.01.2020 09:11 - 09.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 105 335.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 105 335.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.01.2020 16:07
Документи
7
Скарги
0