-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-01-08-000026-b
Електрична енергія
Торги не відбулися
821 720.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 821.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 821.00 UAH
Номер:
70db4a9e5f3a47858e0afb444d95ecce
Внутрішній номер закупівлі:
4272691
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-08-000026-b
Замовник:
Хотівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362154
-
Адреса:
08171, Україна, Київська область, село Хотів, площа Паширова,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руденко Галина Миколаївна +380632688725 khotiv-rada@khotiv-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
821 720.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
821.00 UAH
Період уточнення:
08.01.2020 09:31 - 13.01.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
08.01.2020 09:31 - 23.01.2020 10:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
302000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380668837183 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61202, м. Харків, вул. Цілиноградська,58А
Початкова пропозиція
597 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
597 960.00 UAH з ПДВ
Документи
27
Скарги
0