-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-01-03-001411-a
Електрична енергія
Торги не відбулися
429 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 145.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 145.00 UAH
Номер:
0c62b6fd3d3f453d802302010dc6c3c9
Внутрішній номер закупівлі:
4270327
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-03-001411-a
Замовник:
ДУ "Одеська фітолабораторія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38438855
-
Адреса:
65104, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Академіка Вільямса 76/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Серіков Олег Володимирович +380931493210 buh@lab.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
429 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 145.00 UAH
Період уточнення:
03.01.2020 16:23 - 10.01.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
03.01.2020 16:23 - 20.01.2020 17:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписВідповідно до вимог п. 1 ст. 49 Бюджетного кодексу України
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія: 65104, м. Одеса, вул. Ак. Вільямса 76/1
Кількість
148497 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020
Електрична енергія: Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Свято-Нікольська, 50
Кількість
5820 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380668837183 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61202, м. Харків, вул. Цілиноградська,58А
Початкова пропозиція
418 199.07 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
418 199.07 UAH з ПДВ
Документи
32
Скарги
0