-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
друкована продукція з елементами захисту (медичні довідки, сертифікати, особисті медичні книжки)
Тендер Prozorro UA-2019-12-28-001452-c
закупівля здійснюється по потребі на 2020 рік
Завершена
254 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 542.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 542.00 UAH
Номер:
67632ba17e9347b692a2697f09f77817
Внутрішній номер закупівлі:
4267459
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-28-001452-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Міський лікувально-діагностичний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37898491
-
Адреса:
21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, Київська, 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кужільна Ольга Володимирівна 380636481098 cmdc@ukr.net http://vinmedcentr.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
254 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 542.00 UAH
Період уточнення:
28.12.2019 15:13 - 03.01.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2019 15:13 - 13.01.2020 00:00
Аукціон:
13.01.2020 13:54 - 13.01.2020 14:15
Період кваліфікації:
13.01.2020 14:15 - 14.01.2020 15:21
Період завантаження договору:
13.01.2020 14:15 - 02.02.2020 14:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування - власні кошти підприємства
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
друкована продукція з елементами захисту (медичні довідки, сертифікати, особисті медичні книжки)
Кількість
47000 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДП "Український медичний центр безпеки дорожньго руху та інформаційних технологій"
Оскарження: 13.01.2020 14:15 - 25.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40228109
-
Контактна особа:
Дмерташ Наталія +380444660190,+380964660190 dpumcbdr777@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, Київ, м. Київ, вул. Червоноармійська, буд 55-г, офіс 100
Оскарження: 13.01.2020 14:15 - 25.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
254 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
254 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.01.2020 15:21
Документи
32
Скарги
0
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "КИЇВСЬКА МІЖРЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ МЕДИЦИНИ ТРАНСПОРТУ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38847579
-
Контактна особа:
Тетяна Лісовик +380674664333 blank@medtransvp.com.ua
-
Адреса:
01601, Україна, Київ, м.Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 7
Початкова пропозиція
254 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
254 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
1b3078c5d80a4f9694255793a2cc972e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-28-001452-c-c1
Постачальник:
ДП "Український медичний центр безпеки дорожньго руху та інформаційних технологій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40228109
-
Контактна особа:
Дмерташ Наталія +380444660190,+380964660190 dpumcbdr777@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, Київ, м. Київ, вул. Червоноармійська, буд 55-г, офіс 100
Номер договору:
21д/ц
Сума договору:
190 550.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.01.2020 00:00 - 31.03.2021 00:00
Дата підписання:
28.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний