-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пара, гаряча вода та пов’язана продукція. З використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу). (Постачання теплової енергії). (за кодом ДК 021:2015 “09320000-8 )
Тендер Prozorro UA-2019-12-28-000973-c
Торги не відбулися
3 088 662.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 443.31 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 443.31 UAH
Номер:
f79135f1fa1243a0b87085007e999cfa
Внутрішній номер закупівлі:
4267043
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-28-000973-c
Замовник:
Навчально-виховний комплекс "Олександрійський колегіум-спеціалізована школа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23230339
-
Адреса:
28000, Україна, Кіровоградська область, м. Олександрія,, вул. 6 грудня, буд. 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна +380661327763 nvk_ok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 088 662.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 443.31 UAH
Період уточнення:
28.12.2019 13:32 - 02.01.2020 15:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2019 13:32 - 12.01.2020 15:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата відбувається за наявності кошторисних призначень
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пара, гаряча вода та пов’язана продукція. З використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу). (Постачання теплової енергії). (за кодом ДК 021:2015 “09320000-8 )
Кількість
1819 гігакалорія
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
28000, Україна, Кіровоградська область, м. Олександрія, вул. 6-го Грудня, буд 97
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Захід-Схід-Енерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
37993043
-
Контактна особа:
Алімов Петро Геннадійович +380634176925 zseplus@ukr.net
-
Адреса:
35680, Україна, Рівненська область, Смига, вул.Заводська, 1
Початкова пропозиція
3 088 662.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 088 662.00 UAH з ПДВ
Документи
24
Скарги
0