-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-12-28-000701-c
ДК 021:2015, код 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)
Завершена
610 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
66e27f7068f84a858f1cc2163b08a93c
Внутрішній номер закупівлі:
4266774
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-28-000701-c
Замовник:
ТАЛАЛАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412679
-
Адреса:
17200, Україна, Чернігівська обл., смт. Талалаївка, вул. Вокзальна,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вялий Олег +380677734522 Oleg073@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було двічі відмінено конкурентні процедури закупівель: 1. Відкриті торги в порядку розділу IV Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року зі змінами по предмету за ДК 021:2015, код 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія) (номер тендеру в ЦБД (ідентифікатор закупівлі) UA-2019-11-15-000291-b за адресою www.prozorro.gov.ua) на підставі подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. 2. Відкриті торги в порядку розділу IV Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року зі змінами по предмету за ДК 021:2015, код 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія) (номер тендеру в ЦБД (ідентифікатор закупівлі) UA-2019-12-02-000158-a за адресою www.prozorro.gov.ua) на підставі подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
610 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
265160 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ"
Оскарження: 28.12.2019 12:41 - 08.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41823846
-
Контактна особа:
Гамениця Роман +3
-
Адреса:
14020, Україна, Чернігівська обл., Чернігів, ВУЛИЦЯ МАЛИНОВСЬКОГО, будинок 55А
Оскарження: 28.12.2019 12:41 - 08.01.2020 00:00
Ціна пропозиції
610 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.12.2019 12:42
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
b055c82b53b648da8dd004786ce9feab
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-28-000701-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41823846
-
Контактна особа:
Гамениця Роман +3
-
Адреса:
14020, Україна, Чернігівська обл., Чернігів, ВУЛИЦЯ МАЛИНОВСЬКОГО, будинок 55А
Номер договору:
21-295-ТП/20
Сума договору:
610 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
508 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
10.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний