-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
15110000-2 М’ясо (свинина, яловичина, чверті курячі, печінка свиняча, філе куряче)
Тендер Prozorro UA-2019-12-27-000962-b
Завершена
457 935.00
UAH з ПДВ
Номер:
12b62711566649a6a4b63cb6899e424e
Внутрішній номер закупівлі:
4262961
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-27-000962-b
Замовник:
Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41859118
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. МИРУ, буд. 93
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Наталуха +380984898713 natalukhaaliona@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
ст. 35, п. 4 Закупівля проведена попередньо двічі невдало
Очікувана вартість:
457 935.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
15110000-2 М’ясо (свинина, яловичина, чверті курячі, печінка свиняча, філе куряче)
Кількість
5075 кілограм
Період постачання
01.01.2020 - 31.08.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
CЕЛЯНСЬКЕ ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО " КОЛОС "
Оскарження: 27.12.2019 12:16 - 07.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
14246880
-
Контактна особа:
Труш В.В. +380464322263
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, селище міського типу Куликівка, ВУЛИЦЯ МИРУ будинок 100
Оскарження: 27.12.2019 12:16 - 07.01.2020 00:00
Ціна пропозиції
457 935.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.12.2019 12:19
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
35bf00ae4601410dab935e1e765210c4
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-27-000962-b-b1
Постачальник:
CЕЛЯНСЬКЕ ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО " КОЛОС "
×
-
Код ЄДРПОУ:
14246880
-
Контактна особа:
Труш В.В. +380464322263
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, селище міського типу Куликівка, ВУЛИЦЯ МИРУ будинок 100
Номер договору:
17
Сума договору:
457 935.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
381 612.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
10.01.2020 12:23
Статус:
Виконаний