-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-12-27-000084-a
Торги не відбулися
1 389 790.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 948.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 948.95 UAH
Номер:
a82b5b74c060406f83f7011890a2b0ce
Внутрішній номер закупівлі:
4261957
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-27-000084-a
Замовник:
Виконавчий комітет Олешківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37929985
-
Адреса:
75100, Україна, Херсонська область, місто Олешки, вул. Гвардійська, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тюріна Катерина Анатоліївна +380554222451 katerina_tyurina@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 389 790.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 948.95 UAH
Період уточнення:
27.12.2019 09:09 - 03.01.2020 09:14
Період прийому пропозицій:
27.12.2019 09:09 - 13.01.2020 09:14
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписОплата поставленої електричної енергії за відповідний розрахунковий період здійснюється післяоплатою на підставі акта приймання-передачі електричної енергії та рахунку Постачальника. Оплата поставленої електричної енергії за цим Договором здійснюється Споживачем протягом 10 робочих днів з моменту підписання сторонами акта приймання-передачі електричної енергії за відповідний розрахунковий період.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
360050 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
75100, Україна, Херсонська область, місто Олешки, межа балансової належності
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380668837183 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61202, м. Харків, вул. Цілиноградська,58А
Початкова пропозиція
669 693.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
669 693.00 UAH з ПДВ
Документи
50
Скарги
0