-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія (постачання електричної енергії)
Тендер Prozorro UA-2019-12-26-001321-c
Завершена
921 570.00
UAH з ПДВ
Номер:
ae50a3a0e38a4a3684d16782c8acfd34
Внутрішній номер закупівлі:
4260397
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-26-001321-c
Замовник:
СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42259888
-
Адреса:
61058, Україна, Харківська обл., Харків, ПРОСПЕКТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шкуренко Людмила Олександрівна 702-20-09 HAGSNATALIA@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
12 листопада 2019 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю № UA-2019-11-12-000940-a. Проте станом на 27 листопада 2019 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені. Тому 28 листопада 2019 року замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю UA-2019-11-28-001958-b. Проте знову ж таки станом на 13 грудня 2019 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені. Враховуючи ті обставини, що Замовником було відмінено дві процедури закупівлі за предметом ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія (постачання електричної енергії) - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 09310000-5 Електрична енергія через відсутність достатньої кількості учасників, тендерним комітетом було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.4 ч.2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року.
Очікувана вартість:
921 570.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписБюджетні зобов’язання за договором виникають між сторонами у разі наявності та в межах відповідних бюджетних асигнувань затверджених на 2020 р. Джерело фінансування закупівлі – Державний бюджет України.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія (постачання електричної енергії)
Кількість
417000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАЕНЕРГО ПОСТАЧ"
Оскарження: 26.12.2019 16:15 - 01.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40464528
-
Контактна особа:
Борисов Д.О. +380577618353 megaenergo_postach@ukr.net
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська обл., Харків, вул. Маршала Бажанова, б. 21/23
Оскарження: 26.12.2019 16:15 - 01.01.2020 00:00
Ціна пропозиції
921 570.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.12.2019 16:24
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
7925aab6bd1b4e9e9beb6c8acc5beaa5
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-26-001321-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАЕНЕРГО ПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40464528
-
Контактна особа:
Борисов Д.О. +380577618353 megaenergo_postach@ukr.net
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська обл., Харків, вул. Маршала Бажанова, б. 21/23
Номер договору:
2/20
Сума договору:
860 013.25 UAH з ПДВ
Сума договору:
716 677.71 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2020 00:00 - 28.02.2021 00:00
Дата підписання:
01.01.2020 00:01
Статус:
Виконаний