-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Молоко та сметана
Тендер Prozorro UA-2019-12-24-000949-c
Торги не відбулися
224 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 120.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 120.00 UAH
Номер:
f21b811e104247c2a66421362df7b0c2
Внутрішній номер закупівлі:
4253216
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-24-000949-c
Замовник:
Мурованокуриловецька загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Вінницької обласної Ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20085915
-
Адреса:
23400, Україна, Вінницька область, смт Муровані Курилівці, вул Спортивна 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравчук Олександр Васильович +380435621055 mkssi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
224 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 120.00 UAH
Період уточнення:
24.12.2019 15:21 - 29.12.2019 15:26
Період прийому пропозицій:
24.12.2019 15:21 - 08.01.2020 15:26
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко та сметана
Кількість
8550 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
23400, Україна, Вінницька область, смт. Муровані Курилівці, вул. Спортивна 3
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Фірма "Люстдорф" у формі товариства з обмеженою відповідальністю
×
-
Код ЄДРПОУ:
23063575
-
Контактна особа:
Фірма "Люстдорф" у формі товариства з обмеженою відповідальністю 0674344808 ischuksergei@gmail.com http://www.loostdorf.com/
-
Адреса:
Україна, Вінницька обл., Іллінці, 22700, Вінницька область, місто Іллінці, вулиця Коцюбинського, будинок 1
Початкова пропозиція
223 841.58 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
223 841.58 UAH з ПДВ
Документи
37
Скарги
0