• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Закупівля електричної енергії на 2020 рік

Торги не відбулися

334 580.50 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 345.81 UAH
Номер: 6e75d9f045a844f7b189e7dc6c254554
Внутрішній номер закупівлі: 4213119
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-12-19-001672-b   
Замовник: Кіптівська сільська рада
Контактна особа: Василь Грищенко +380962074401 kiptisr@meta.ua http://kiptivska.gromada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 334 580.50 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 345.81 UAH
Період уточнення: 19.12.2019 12:29 - 24.12.2019 13:00
Період прийому пропозицій: 19.12.2019 12:29 - 03.01.2020 13:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання електричної енергії
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 131210 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті