-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-12-18-001588-c
Постачання електричної енергії
Торги не відбулися
317 598.96
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 587.99 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 587.99 UAH
Номер:
a9dac96e8eec4382a88e11180cb7dd6f
Внутрішній номер закупівлі:
4206442
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-18-001588-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №11" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37899757
-
Адреса:
49080, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Висоцького, буд. 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Василівна Любарцева +380675650261,+380567943510 medcentr11@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
317 598.96 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 587.99 UAH
Період уточнення:
18.12.2019 16:21 - 24.12.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
18.12.2019 16:21 - 03.01.2020 18:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описдата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
140000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
49080, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Висоцького 2А; вул. Саранська, 12; вул. Дементьєва 8; вул. Передова 671 В;
На карті