-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-12-17-001889-a
Торги не відбулися
3 144 635.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 723.18 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 723.18 UAH
Номер:
1ed17ec424e24f0d8c92af928c291702
Внутрішній номер закупівлі:
4198696
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-17-001889-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37650131
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, Борислав, Володимира Великого, будинок 229 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лопушанський Ярослав 380973319824 vododar5@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 144 635.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 723.18 UAH
Період уточнення:
17.12.2019 22:53 - 23.12.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2019 22:53 - 02.01.2020 00:00
Аукціон:
з 02.01.2020 14:04
Умови оплати:
поставка товару - 15%
- Подіяпоставка товару
- Описавансовий платіж на рахунок із спеціальним режимом використання Постачальника до 25-го числа поточного місяця, у розмірі 15% вартості договірного обсягу споживання електричної енергії за один розрахунковий період
- Розмір15%
- ТипАванс
- Період у днях30 календарні дні
поставка товару - 85%
- Подіяпоставка товару
- Описпісляоплата 85% згідно використаної електроенергії
- Розмір85%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
1957079 Кіловат
Період постачання
03.01.2020 - 30.06.2020
Місце постачання
82300, Україна, Львівська область, Борислав, вул. Володимира Великого, будинок 229 А, м. Борислав, Львівська область, Україна,
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Львівенергозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42092130
-
Контактна особа:
Фляк Юрій Ігорович 380503170459, 380322392110 tender@lvivenergozbut.com
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул. Шевченка, буд. 1
Початкова пропозиція
3 144 634.54 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 144 634.54 UAH з ПДВ
Документи
37
Скарги
0