-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Аптечка медична
Тендер Prozorro UA-2019-12-16-000156-a
Аптечка медична
Активна
23 618.00
UAH без ПДВ
Номер:
b8c31613b5a94b16bb75ba8855cefba1
Внутрішній номер закупівлі:
4179153
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-16-000156-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР ДІАГНОСТИКИ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41303988
-
Адреса:
03115, Україна, Київська обл., Київ, Святошинський район, ВУЛИЦЯ СВЯТОШИНСЬКА, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чорноштан Ольга Вікторівна +380634601032 CHORNOSHTAN@UZ.GOV.UA http://www.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було двічі відмінено тендер (оголошення № UA-2019-11-13-001785-а, звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2019-11-13-001785-а, сформований 28.11.2019, оголошення № UA-2019-11-29-001695-b, звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2019-11-29-001695-b, сформований 14.12.2019) через відсутність достатньої кількості учасників
Очікувана вартість:
23 618.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аптечка медична
Кількість
98 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "АВ-Фарма"
Оскарження: 16.12.2019 14:16 - 27.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24736125
-
Контактна особа:
Макарова Л. +0444005923
-
Адреса:
04128, Україна, Київська обл., Київ, Академіка Туполєва
Оскарження: 16.12.2019 14:16 - 27.12.2019 00:00
Ціна пропозиції
17 738.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.12.2019 14:27
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
2f0f96a8d4864faa8d5972097c7ea048
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-16-000156-a-b1
Постачальник:
ПрАТ "АВ-Фарма"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24736125
-
Контактна особа:
Макарова Л. +0444005923
-
Адреса:
04128, Україна, Київська обл., Київ, Академіка Туполєва
Номер договору:
ЦДЗІ-19/111
Сума договору:
18 979.66 UAH з ПДВ
Сума договору:
17 738.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
27.12.2019 00:01
Статус:
Виконаний