-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-12-13-001566-c
Завершена
2 505 058.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0% або 1 000.00 UAH
Номер:
8f512c78c09c4928b6a8e43cdbda42fa
Внутрішній номер закупівлі:
4174639
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-13-001566-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141472
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, місто Тульчин, вул. Миколи Леонтовича,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Камінський Віктор Володимирович +380433522246 OAgibalowa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 505 058.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.12.2019 15:10 - 18.12.2019 15:15
Період прийому пропозицій:
13.12.2019 15:10 - 28.12.2019 15:15
Аукціон:
02.01.2020 13:54 - 02.01.2020 14:31
Період кваліфікації:
02.01.2020 14:31 - 10.01.2020 17:42
Період завантаження договору:
10.01.2020 17:27 - 30.01.2020 17:27
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 651 942.80 Природний газ для закладів освіти які знаходяться на ліцензованій діяльності оператора ГРМ ПАТ «Вінницягаз»
- Лот №2 ₴853 116.00 Природний газ для закладів освіти які знаходяться на ліцензованій діяльності оператора ГРМ ТОВ «Газовик»