• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з прибирання

Завершена

270 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 700.00 UAH
Номер: 3e052e00a089434a9fe143f4ed512029
Внутрішній номер закупівлі: 4164362
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-12-12-001165-a   
Замовник: Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Тертичний Олександр Михайлович 380936715425,380444898779 88sasha88@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 270 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 700.00 UAH
Період уточнення: 12.12.2019 15:07 - 17.12.2019 16:00
Період прийому пропозицій: 12.12.2019 15:07 - 27.12.2019 16:00
Аукціон: 02.01.2020 11:36 - 02.01.2020 12:03
Період кваліфікації: 02.01.2020 12:03 - 08.01.2020 15:21
Період завантаження договору: 02.01.2020 12:03 - 22.01.2020 12:03
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання
Код ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 04050, Україна, місто Київ, Київ, Вул. Студентська, 5-7, літ.А; вул. Павла Усенка, 6 (2-й поверх) На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КАЧАЛО ОЛЕКСАНДР ІГОРОВИЧ"

Оскарження: 02.01.2020 12:03 - 19.01.2020 00:00
Початкова пропозиція 219 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
219 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.01.2020 15:21
Документи 22
Скарги 0
ТОВ "СТАДНИК ТА ПАРТНЕРИ"
Початкова пропозиція 269 888.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
269 888.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 22
Скарги 0
ФОП "ДУБОВИК ДАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА"
Початкова пропозиція 270 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
270 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 9
Скарги 0

Контракти

Номер: f00b130379194ba7bc6187ddf310ad56
Ідентифікатор договору: UA-2019-12-12-001165-a-b1
Постачальник: ФОП "КАЧАЛО ОЛЕКСАНДР ІГОРОВИЧ"
Номер договору: 2/2020
Сума договору: 219 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 22.01.2020 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір прибирання.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s