-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2019-12-10-002530-b
Торги не відбулися
268 365.16
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 683.65 UAH
мін. крок: 1% або 2 683.65 UAH
Номер:
4f0f8f8617ce4dae8c59bdc77122f79c
Внутрішній номер закупівлі:
4145425
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-10-002530-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛИСИЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38188020
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яицкая Тамара +380508240417 CPMSD_1@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
268 365.16 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 683.65 UAH
Період уточнення:
10.12.2019 14:49 - 15.12.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
10.12.2019 14:49 - 25.12.2019 16:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описостаточний розрахунок по оплаті місячної вартості фактично спожитого газу здійснюється до 5 (п’ятого) числа місяця наступного за розрахунковим місяцем на підставі рахунку наданого Постачальником
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо
Кількість
24941 метри кубічні
Період постачання
01.02.2020 - 31.12.2020