-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-12-10-000718-a
Торги не відбулися
1 389 793.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 948.97 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 948.97 UAH
Номер:
c482dbb8b45e463db5151720edfaf159
Внутрішній номер закупівлі:
4142585
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-10-000718-a
Замовник:
Виконавчий комітет Олешківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37929985
-
Адреса:
75100, Україна, Херсонська область, місто Олешки, вул. Гвардійська, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тюріна Катерина Анатоліївна +380554222451 katerina_tyurina@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 389 793.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 948.97 UAH
Період уточнення:
10.12.2019 11:23 - 16.12.2019 11:28
Період прийому пропозицій:
10.12.2019 11:23 - 26.12.2019 11:28
Аукціон:
з 27.12.2019 12:31
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписОплата поставленої електричної енергії за відповідний розрахунковий період здійснюється післяоплатою на підставі акта приймання-передачі електричної енергії та рахунку Постачальника. Оплата поставленої електричної енергії за цим Договором здійснюється Споживачем протягом 10 робочих днів з моменту підписання сторонами акта приймання-передачі електричної енергії за відповідний розрахунковий період.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
360050 кВт*год
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
75100, Україна, Херсонська область, місто Олешки, межа балансової належності
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380668837183 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61145, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21
Початкова пропозиція
648 090.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
648 090.00 UAH з ПДВ
Документи
32
Скарги
0