-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія для потреб Чернігівського обласного центру зайнятості та філій)
Тендер Prozorro UA-2019-12-06-002964-b
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, відповідно до документації. Постачання електричної енергії здійснюється за місцем знаходження Чернігівського обласного центру зайнятості та його філій зідно з додатком 2 до тендерної документації.
Завершена
839 201.81
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 392.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 392.00 UAH
Номер:
03cfa432f876466bbac2ab86126a01ad
Внутрішній номер закупівлі:
4128927
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-06-002964-b
Замовник:
Чернігівський обласний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
03491464
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Сапон +380462677745 sapon.o@oczcn.gov.ua http://www.dcz.gov.ua/chg
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
839 201.81 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 392.00 UAH
Період уточнення:
06.12.2019 15:14 - 13.12.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
06.12.2019 15:14 - 23.12.2019 00:00
Аукціон:
23.12.2019 13:03 - 23.12.2019 13:24
Період кваліфікації:
23.12.2019 13:24 - 27.12.2019 15:55
Період завантаження договору:
23.12.2019 13:24 - 12.01.2020 13:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунковим періодом за цим Договором є календарний місяць. Розрахунки Споживача за цим Договором здійснюються на поточний рахунок Постачальника із спеціальним режимом використання (далі – Спецрахунок). При цьому, Споживач не обмежується у праві здійснювати оплату за цим Договором через банківську платіжну систему та в інший, не заборонений чинним законодавством, спосіб. Оплата вартості електричної енергії за цим Договором здійснюється Споживачем виключно шляхом перерахування коштів на Спецрахунок Постачальника. Оплата вважається здійсненою після того, як на Спецрахунок Постачальника надійшла вся сума коштів, що підлягає сплаті за куповану електричну енергію відповідно до умов Договору. Спецрахунок Постачальника зазначається у платіжних документах Постачальника, у тому числі у разі його зміни. Оплата акту прийняття-передавання Товару Постачальника має бути здійснена Споживачем протягом 7 (семи) робочих днів з моменту його підписання сторонами, якщо інше, за згодою Сторін, не буде визначено в додатковій угоді до цього Договору.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Кількість
320514 Кіловат-година
Період постачання
01.02.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
Оскарження: 23.12.2019 13:24 - 07.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380668837183 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61145, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21
Оскарження: 23.12.2019 13:24 - 07.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
596 156.04 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
544 873.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.12.2019 15:55
Документи
38
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41823846
-
Контактна особа:
Гамениця Роман Миколайович +380462654176 info@cn.enera.ua
-
Адреса:
14020, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. МАЛИНОВСЬКОГО, будинок 55А
Початкова пропозиція
634 617.72 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
545 481.81 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
f3d32d50334347ffa1df86b81bf19b8b
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-06-002964-b-b1
Постачальник:
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380668837183 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61145, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21
Номер договору:
20/20-ЕЛ-7
Сума договору:
544 873.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
454 061.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.01.2020 00:00 - 28.02.2021 00:00
Дата підписання:
14.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний