-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Тендер Prozorro UA-2019-12-06-001502-c
Торги відмінено
240 863.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 408.64 UAH
мін. крок: 1% або 2 408.64 UAH
Номер:
3c509889eedd42e3a0e31215efc0ee56
Внутрішній номер закупівлі:
4127796
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-06-001502-c
Замовник:
Державний вищий навчальний заклад "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070772
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гайдар Алла Іванівна 380679650424 alla.gaydar@gmail.com http://pgasa.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
240 863.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 408.64 UAH
Період уточнення:
06.12.2019 14:12 - 13.12.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
06.12.2019 14:12 - 23.12.2019 00:00
Аукціон:
23.12.2019 11:49 - 23.12.2019 12:16
Період кваліфікації:
23.12.2019 12:16 - 26.12.2019 15:50
Період завантаження договору:
23.12.2019 12:16 - 12.01.2020 12:16
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Кількість
1 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
7409dc50b8cd4d1a8ffebd84a62e00f2
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Невірно сформульована закупівля та не має можливості усунути порушення
Дата опублікування:
04.01.2020 11:34
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Джига Володимир Васильович
Оскарження: 23.12.2019 12:16 - 06.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2200713737
-
Контактна особа:
Джига Володимир Васильович +380979503735 grandnep@ukr.net
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковск, вул. З. Бєлої 8\52
Оскарження: 23.12.2019 12:16 - 06.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
205 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
189 050.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.12.2019 15:50
Документи
20
Скарги
0
ТОВ ЕКОКОМТРАНС
×
-
Код ЄДРПОУ:
39564055
-
Контактна особа:
Каджаєв Рамаз Гівієвич +380567530040 ekotechtrans@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Шинна, буд. 2
Початкова пропозиція
221 125.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
189 970.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
ТДВ "Дніпрокомунтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02128158
-
Контактна особа:
Губенко Юлія Михайлівна +380567765763 dogovornoy3@dkt.dp.ua
-
Адреса:
49107, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, Запорізьке шосе,буд.26
Початкова пропозиція
222 199.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
190 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
942a2954c2474d8db2bb549b050fa465
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-06-001502-c-b1
Постачальник:
Джига Володимир Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2200713737
-
Контактна особа:
Джига Володимир Васильович +380979503735 grandnep@ukr.net
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковск, вул. З. Бєлої 8\52
Сума договору:
189 050.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
189 050.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації