-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015:09120000-6 – Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2019-12-06-001301-b
Завершена
1 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 000.00 UAH
Номер:
99280a7e86d248649fa07ade857e8f21
Внутрішній номер закупівлі:
4125793
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-06-001301-b
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Уманської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146959
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, вул. Залізняка, буд. 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Войтенко +380474438858 viddilosvity207@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 000.00 UAH
Період уточнення:
06.12.2019 11:45 - 13.12.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
06.12.2019 11:45 - 23.12.2019 12:00
Аукціон:
24.12.2019 11:07 - 24.12.2019 11:28
Період кваліфікації:
24.12.2019 11:28 - 27.12.2019 11:58
Період завантаження договору:
24.12.2019 11:28 - 13.01.2020 11:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунковий період за Договором становить один календарний місяць – з 07.00 години (за Київським часом) першого дня місяця до 07.00 години першого дня наступного місяця включно. Оплата газу здійснюється Споживачем шляхом перерахування грошових коштів на банківський рахунок Постачальника в наступному порядку: Оплата в повному обсязі вартості фактично поставленого (спожитого) газу здійснюється Споживачем згідно рахунка, наданого Постачальником, не пізніше 5 числа місяця, наступного за місяцем постачання газу. Розрахунки за товар здійснюються на умовах відстрочки платежу протягом 30 банківських днів з дня поставки (передачі) товару Датою оплати (здійснення розрахунку) є дата зарахування коштів на банківський рахунок Постачальника. Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:09120000-6 – Газове паливо
(Природний газ)
Кількість
145000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
20300, Україна, Черкаська область, Уманський район, Навчальні заклади відділу освіти, молоді та спорту
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "УКРГАЗДОБИЧ"
Оскарження: 24.12.2019 11:28 - 07.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41055889
-
Контактна особа:
Павленко Віталій Анатолійович 380990466124, 380990466124 rch@ukrgasdobich.com
-
Адреса:
02089, Україна, місто Київ, Київ, вул. Радистів, будинок 64, офіс 8.
Оскарження: 24.12.2019 11:28 - 07.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
986 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
971 499.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.12.2019 11:58
Документи
76
Скарги
0
ТОВ "Уманьгаз збут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39711735
-
Контактна особа:
Вікторія Ревуцька +380977854165 vika_1710@ukr.net
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, вул. Дерев'янка, 19
Початкова пропозиція
1 160 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
971 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
31e1aa916022450a8059e552a864a8a3
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-06-001301-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "УКРГАЗДОБИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41055889
-
Контактна особа:
Павленко Віталій Анатолійович 380990466124, 380990466124 rch@ukrgasdobich.com
-
Адреса:
02089, Україна, місто Київ, Київ, вул. Радистів, будинок 64, офіс 8.
Номер договору:
0901/1
Сума договору:
610 861.68 UAH з ПДВ
Сума договору:
509 051.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
10.01.2020 14:47
Статус:
Виконаний