• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природнй газ (ДК 016:2010 – 06.20.1 газ природний, скраплений або в газоподібному стані на 2020рік

Торги не відбулися

732 600.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 663.00 UAH
Номер: 2833d56e729d490d814e2a250979c682
Внутрішній номер закупівлі: 4122451
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-12-05-001011-a   
Замовник: Центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат
Контактна особа: Григорець Діана Миколаївна +380372245807 upszn-cv-buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 732 600.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 663.00 UAH
Період уточнення: 05.12.2019 17:44 - 16.12.2019 00:00
Період прийому пропозицій: 05.12.2019 17:44 - 26.12.2019 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природнй газ (ДК 016:2010 – 06.20.1 газ природний, скраплений або в газоподібному стані на 2020рік
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 81400 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 58018, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вул.Головна 245 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ"
Початкова пропозиція 503 673.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
503 673.00 UAH без ПДВ
Документи 46
Скарги 0