-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-12-05-003370-b
Завершена
1 950 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 750.00 UAH
Номер:
6ae930dfdb1b4674b4cb27a0b25d8c48
Внутрішній номер закупівлі:
4121493
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-05-003370-b
Замовник:
МКП "Яворіввода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13824412
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, місто Яворів, вул. Пасічна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Копитко Ігор Євгенович +380325921230 yavvoda.fin@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 950 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 750.00 UAH
Період уточнення:
05.12.2019 16:34 - 10.12.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2019 16:34 - 20.12.2019 17:00
Аукціон:
23.12.2019 12:46 - 23.12.2019 13:13
Період кваліфікації:
23.12.2019 13:13 - 27.12.2019 10:12
Період завантаження договору:
23.12.2019 13:13 - 12.01.2020 13:13
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
850000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕК "ЕНОЛЛ"
Оскарження: 23.12.2019 13:13 - 07.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38157139
-
Контактна особа:
Евгений Бильченко +380674662979 ekenoll@ukr.net
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків,, ВУЛИЦЯ ТАНКОПІЯ, будинок 31/3
Оскарження: 23.12.2019 13:13 - 07.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 628 470.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 628 470.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.12.2019 10:12
Документи
43
Скарги
0
ПП Енерготрансзахід
×
-
Код ЄДРПОУ:
39634860
-
Контактна особа:
Тимчишин Жанна Ярославівна +380322532536 etzahid1@gmail.com
-
Адреса:
79058, Україна, Львівська область, Львів, Замарстинівська 83-а
Початкова пропозиція
1 647 218.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 647 218.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
ТОВ "ТОРГОВА ЕЛЕКТРИЧНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36530971
-
Контактна особа:
Владимир Зеленский +380665319059 tender@tek.energy
-
Адреса:
04050, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГЛИБОЧИЦЬКА, будинок 17
Початкова пропозиція
1 927 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 927 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
81a3f8c9c730436da5dad52a34415f4f
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-05-003370-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ЕК "ЕНОЛЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38157139
-
Контактна особа:
Евгений Бильченко +380674662979 ekenoll@ukr.net
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків,, ВУЛИЦЯ ТАНКОПІЯ, будинок 31/3
Номер договору:
154/НР/ЛОЕ
Сума договору:
1 954 164.96 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 628 470.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.02.2020 00:00 - 31.01.2021 23:59
Дата підписання:
13.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний