-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-12-05-002857-b
Природний газ
Торги відмінено
1 136 393.51
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 22 727.87 UAH
мін. крок: 2% або 22 727.87 UAH
Номер:
ee92e1c6b2aa43f7b22514e532430b22
Внутрішній номер закупівлі:
4120507
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-05-002857-b
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43143704
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ ПУШКІНСЬКА, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Поліщук Світлана Василі 380577028533 GUDPS@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 136 393.51 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
22 727.87 UAH
Період уточнення:
05.12.2019 15:50 - 10.12.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2019 15:50 - 20.12.2019 18:00
Аукціон:
23.12.2019 14:46 - 23.12.2019 15:07
Період кваліфікації:
з 23.12.2019 15:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата газу здійснюється Споживачем за рахунок коштів з Державного бюджету (КЕКВ 2274) шляхом перерахування грошових коштів на банківський рахунок Постачальника до 10 числа місяця, наступного за розрахунковим, на підставі актів приймання-передачі газу
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
138777 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
64200, Україна, Харківська обл., Балаклія, вул.Муканова, 63; 62302, м.Дергачі, вул.Садова, 10; 62203, смт.Золочів, вул. Правди, 12; 64003, смт.Кегичівка, вул.Волошина, 38; 64401, смт.Зачепилівка, вул.Центральна, 23; 64501, смт.Сахновщина, вул.Станіславського, 8; 62433, м.Люботин, вул.Ушакова, 3-б; 63404, м.Зміїв, вул.Адміністративна, 10-а
На карті
Інформація про скасування
Номер:
08545040c6cd4e2aadee82c50ff071f5
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
протокол №4
Дата опублікування:
11.01.2020 15:30
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДІЛЬНІСТЮ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 23.12.2019 15:07 - 13.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39590621
-
Контактна особа:
Олійник Вікторія Вікторівна 380507651199, 380674062025 Viktoriya.oliinyk@khgaszbut.104.ua
-
Адреса:
61004, Україна, Харківська область, Харків, Москалівська 57/59
Оскарження: 23.12.2019 15:07 - 13.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
817 213.34 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
777 151.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.01.2020 18:07
Документи
55
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗЕНЕРГОПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39796845
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗЕНЕРГОПРОЕКТ" +380503642929 gazenergo2015@gmail.com https://gazenergo.in.ua
-
Адреса:
Украина, Харьковская обл., Харьков, 61072, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ТОБОЛЬСЬКА, будинок 38, ЛІТЕРА "А-5"
Початкова пропозиція
785 339.04 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
785 339.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
20
Скарги
0