-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Тендер Prozorro UA-2016-11-30-000624-b
В вартість газу має входити вартість транспортування магістральними трубопроводами
Торги не відбулися
483 317.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 833.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 833.00 UAH
Номер:
1ae76278693f49e1b9669aa0ad0746d8
Внутрішній номер закупівлі:
411481
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-30-000624-b
Замовник:
комунальний вищий навчальний заклад "Тульчинське училище культури"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214403
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, Тульчин, вул. Леніна 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борболюк Василь Афанасійович +380433522202 tulchin_kulture@ukr.net http://uatuc.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
483 317.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 833.00 UAH
Період уточнення:
30.11.2016 18:10 - 06.12.2016 18:15
Період прийому пропозицій:
30.11.2016 18:10 - 16.12.2016 18:15
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
×
-
ДК 016:2010:
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Кількість
56958 метри кубічні
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017