-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Автомобільний бензин А-92 (талони), Дизельне паливо (талони)
Тендер Prozorro UA-2019-12-04-004409-b
Завершена
129 030.00
UAH з ПДВ
Номер:
a5dc251b9da84ecba45680b7a7fe5af5
Внутрішній номер закупівлі:
4113469
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-04-004409-b
Замовник:
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
38294628
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Мар'їнський район, м.Курахове, вул. Грушева, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вячеслав Петраков +380951506060 mnsmarinka2017@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників/
Очікувана вартість:
129 030.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник здійснює оплату Постачальнику на протязі 30 (тридцяти) календарних днів після постачання Товару згідно накладної. У випадку відсутності на розрахунковому рахунку Замовника бюджетного фінансування призначеного на оплату Товару, Замовник проводить оплату поставленого Товару протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня надходження бюджетного фінансування відповідних видатків на рахунок Замовника
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобільний бензин А-92 (талони)
Кількість
1500 літр
Період постачання
16.12.2019 - 24.12.2019
Дизельне паливо (талони)
Кількість
4000 літр
Період постачання
16.12.2019 - 24.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОТТО КАРД"
Оскарження: 04.12.2019 16:49 - 15.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39711536
-
Контактна особа:
Кліпа Р.В. +380443532765
-
Адреса:
01042, Україна, Київ, Киев, Печерський район БУЛЬВАР МАРІЇ ПРИЙМАЧЕНКО будинок 1/27 офіс 105
Оскарження: 04.12.2019 16:49 - 15.12.2019 00:00
Ціна пропозиції
129 030.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.12.2019 16:53
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
48ac18d01d54421589c623dd8b2cb0ed
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-04-004409-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОТТО КАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39711536
-
Контактна особа:
Кліпа Р.В. +380443532765
-
Адреса:
01042, Україна, Київ, Киев, Печерський район БУЛЬВАР МАРІЇ ПРИЙМАЧЕНКО будинок 1/27 офіс 105
Номер договору:
МК-001070/132
Сума договору:
72 256.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
60 214.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
16.12.2019 14:14
Статус:
Виконаний