-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-12-02-001383-c
Закупівля здійснюється на очікувану вартість на 2020 рік.
Завершена
313 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 313.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 313.00 UAH
Номер:
c1e459d1e6e14f67b308c7b48b1db30b
Внутрішній номер закупівлі:
4096808
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-02-001383-c
Замовник:
Відділ освіти, культури, охорони здоров'я і соціального захисту населення Колибаївської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40209238
-
Адреса:
32370, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський район, с.Колибаївка
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Главацька Ірина Іванівна +380384970550 kolubosvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
313 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
313.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
02.12.2019 16:18 - 08.12.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2019 16:18 - 18.12.2019 18:00
Аукціон:
19.12.2019 15:43 - 19.12.2019 16:04
Період кваліфікації:
19.12.2019 16:04 - 27.12.2019 11:07
Період завантаження договору:
19.12.2019 16:04 - 08.01.2020 16:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата вартості газу здійснюється Споживачем шляхом перерахування грошових коштів на банківський рахунок Постачальника в наступному порядку:Споживач зобов‘язаний сплатити вартість фактично спожитого обсягу Газу на рахунок Постачальника протягом 5 робочих днів з дня підписання та скріплення печатками Сторонами акту приймання-передачі природного газу, але в будь якому випадку до 28 числа місяця наступного за місяцем передачі Газу
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
31300 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
32370, Україна, Хмельницька область, газорозподільна система, до якої підключені приміщення Замовника торгів
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРГАЗ ЕНЕРГО ПОСТАВКА»
Оскарження: 19.12.2019 16:04 - 07.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42907209
-
Контактна особа:
УкргазЕнергоПоставка ТОВ 380966515441, 380678070606 office@ugep.com.ua
-
Адреса:
03169, Україна, Київська область, Київ, пров. Московський, 2-б
Оскарження: 19.12.2019 16:04 - 07.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
234 280.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
234 280.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.12.2019 11:07
Документи
26
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська обл., Черкаси, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Початкова пропозиція
249 429.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
249 429.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
5f28f4d8dc074523b53083875532126b
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-02-001383-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРГАЗ ЕНЕРГО ПОСТАВКА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42907209
-
Контактна особа:
УкргазЕнергоПоставка ТОВ 380966515441, 380678070606 office@ugep.com.ua
-
Адреса:
03169, Україна, Київська область, Київ, пров. Московський, 2-б
Номер договору:
20/080
Сума договору:
133 623.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
111 352.92 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.01.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
15.01.2020 00:00
Статус:
Підписаний