• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

ДК 021:2015, код 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)

Торги не відбулися

610 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 050.00 UAH
Номер: 9d933ef7447d4a8692654bf46b398cd9
Внутрішній номер закупівлі: 4092679
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-12-02-000158-a   
Замовник: ТАЛАЛАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Контактна особа: Вялий Олег +380677734522 Oleg073@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 610 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 050.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 18 000.00 UAH
Період уточнення: 02.12.2019 11:04 - 08.12.2019 00:00
Період прийому пропозицій: 02.12.2019 11:04 - 18.12.2019 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 265160 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті