-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09123000-7 Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-11-29-001853-b
Торги не відбулися
1 650 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 250.00 UAH
Номер:
468eb9d8eeb442c59f307ef3d49aff7c
Внутрішній номер закупівлі:
4089002
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-29-001853-b
Замовник:
БІЛОЗЕРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04401368
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, смт. Білозерка, вул. КАРЛА МАРКСА, буд. 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоніна Чередник +380554733818 posbel@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 650 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 250.00 UAH
Період уточнення:
29.11.2019 15:09 - 04.12.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2019 15:09 - 14.12.2019 16:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09123000-7 Природний газ
Кількість
135000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020